Thermal grizzly Termiczna karta graficzna Grizzly WireView 90 Pro, 1x12VHPWR - Wsteczny
Symbol: FSD8-073
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 371.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FSD8-073
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 371.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwy do usunięcia | Tak |
| Model | Zestaw GPU |
| Prosty montaż | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Kompatybilny typ obudowy | Uniwersalne |
| Głębokość produktu | 33 mm |
| Szerokość produktu | 43 mm |
| Waga produktu | 38,5 g |
| Wysokość produktu | 52 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 74 g |
| Głębokość opakowania | 55 mm |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Wysokość opakowania | 185 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 150mm |