Thermal grizzly Narzędzie do delidowania Thermal Grizzly Intel 1851 Delid-Die-Mate V1
Symbol: FSD8-071
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 328.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FSD8-071
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 328.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Procesor | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Materiały | Aluminium |
| Model | Narzędzie do usuwania rozpraszacza ciepła |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Głębokość produktu | 83 mm |
| Waga produktu | 145 g |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Szerokość produktu | 56 mm |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Szerokość opakowania | 11 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 209 g |
| Wysokość opakowania | 40 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 95mm |