TP-LINK SG3428XMP Switch 24xGE PoE+ 4xSFP+
Symbol: SG3428XMP
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2358.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SG3428XMP
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2358.00
Przełącznik zarządzalny
Błyskawiczna łączność 10G:
Możliwość korzystania z Omada SDN:
Statyczny Routing:
Optymalizacja aplikacji Głosowych i Wideo: L2/L3/L4 QoS i IGMP snooping.
Zarządzanie: Web, CLI (Port konsolowy, Telnet, SSH), SNMP, RMON i Dual Image dają duże możliwości zarządzania
| Informacje o produkcie | |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro (do 16 portów) |
| Warstwa przełączania | L2 L3 L2+ |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów 10Gb | 4 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 128 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 95.23 GB/s |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| VLAN |
Sieci VLAN
|
| Obsługiwane protokoły i standardy |
Listy kontroli dostępu
|
| QoS |
Funkcja Quality of Service
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje L2 |
|
| Funkcje L3 |
|
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 240 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie |
|
| Wymiary |
|
| Oznaczenia | |
Bezpieczeństwo transmisji