Asus Router ROG Strix GS-BE18000 Wi-Fi 7
Symbol: GS-BE18000
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 1853.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GS-BE18000
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 1853.00
ROG STRIX GS-BE18000
GS-BE18000 Tri-band WiFi 7 (802.11be) Gaming Router, obsługuje nowe pasmo 320MHz i 4096-QAM, 8 x 2.5G portów, potrójna akceleracja gier, tryb gier mobilnych, AURA RGB, wsparcie AiMesh, zabezpieczenia sieciowe bez subskrypcji i kompleksowe funkcje VPN.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GS-BE18000 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type A 7 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | 802.11g 802.11b 802.11ac 802.11ax 802.11be IPv4 IPv6 802.11a 802.11n |
| Pasmo | 6 GHz 2,4 GHz 5 GHz |
| Liczba anten | 8 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 927.5 g |
| Wymiary |
225 x 90 x 225 mm |
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu