TP-LINK Punkt dostępowy sufitowy Wi-Fi 7 BE3600 Omada BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 port: 1×2.5G RJ45 Port SPEED: 688Mbps at 2.4 GHz + 2880
Symbol: EAP723
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 499.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EAP723
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 499.00
EAP723
Sufitowy punkt dostępowy Wi-Fi 7 BE3600
Zoptymalizowana wydajność przewodowa
Port Ethernet o prędkości 2,5Gb/s zastosowany w EAP723 zapewnia wilogigabitową wydajność dla szybkiego Wi-Fi. Obsługa zasilania PoE 802.3at jest idealnym rozwiązaniem do elastycznego wdrożenia urządzenia.
| Informacje o produkcie | |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11ax 802.11be 802.11a 802.11b 802.11g 802.11ac 802.11n |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie |
802.3at PoE lub 12V/1,5A DC (Zasilacz nie znajduje się w zestawie) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
CE, FCC, RoHS, IC |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 410 g |
| Wymiary |
160 x 160 x 36.7 mm |
| Oznaczenia | |
Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej