TP-LINK Brama sieciowa zewnętrzna ER701-5G-Outdoor
Symbol: ER701-5G-Outdoor
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 2857.00
Symbol: ER701-5G-Outdoor
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 2857.00
ER701-5G-Outdoor Zewnętrzna brama sieciowa Omada 5G
Wiodąca wydajność 5G
Zewnętrzna brama sieciowa Omada 5G - Szybka, niezawodna i z możliwością wdrożenia w dowolnym miejscu.
Zwiększ możliwości swojej sieci dzięki technologii 5G
Większa wygoda, wyższa prędkość, lepszy sygnał
Omada ER701-5G-Outdoor zapewnia szybkie i niezawodne 5G, a także błyskawiczne połączenie w miejscach, gdzie przewodowe łącza szerokopasmowe są niepraktyczne. Działa jako główny dostęp do sieci 5G/4G lub łącze zapasowe dla wewnętrznych bram sieciowych. Jest idealnym rozwiązaniem do wdrożeń zdalnych, lokacji tymczasowych i placówek, do których ciężko jest doprowadzić łącze przewodowe.
Do 7,01 Gb/s - Przełomowa wydajność 5G
Doświadcz ultra szybkiej prędkości pobierania sieci 5G osiągającej w szczycie do 7,01 Gb/s - to 46,7x więcej niż w przypadku łącza 4G LTE. Dzięki wyjątkowej technologi Ultra5G Omada, ER701-5G-Outdoor oferuje jedno z najszybszych połączeń 5G na rynku. Korzystaj z płynnego strumieniowania, natychmiastowego pobierania plików i wysyłania danych z prędkością do 1,25 Gb/s.
Szczytowa wydajność 5G dzięki możliwości optymalnego ustawienia anten z pomocą aplikacji
Łatwa instalacja bramy jest zapewniana przez możliwość sprawdzenia siły sygnału w czasie rzeczywistym w aplikacji Omada. Bez trudu ustawisz zewnętrzną bramę sieciową 5G w kierunku najbliższej stacji, aby uzyskać optymalną wydajność działania urządzenia.
Niezrównana wydajność 5G dzięki zaawansowanej konstrukcji
9 wewnętrznych, wydajnych, i kierunkowych anten do obsługi sieci 5G sprawia, że ER701-5G-Outdoor gwarantuje silny i stabilny odbiór sygnału 5G. Zastosowany w nim 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 2,2 GHz bardzo szybko przetwarza dane z ultra niskimi opóźnieniami, a port RJ45 2.5G PoE In upraszcza wdrożenie urządzenia na zewnątrz budynku, poprzez zmniejszenie ilości potrzebnych kabli.
Awaryjne przełączanie dwóch kart SIM zapewniające nieprzerwaną łączność
W scenariuszach uwzględniających mechanizmy automatycznego łącza awaryjnego, zapasowych połączeń WAN i różnych sytuacji przełączania sieci, system urządzenia zapewnia, że łącze internetowe Twojej firmy będzie cały czas działać.
Wytrzymała konstrukcja do użytku na zewnątrz
W pełni doszczelniony ER701-5G-Outdoor jest pyłoszczelny i wodoszczelny, a także gotowy do długiego zanurzenia w wodzie oraz stawienia czoła ekstremalnym warunkom panującym na zewnątrz budynku.
Wiele możliwości montażu ułatwiających instalację
Łatwe zarządzanie przez aplikację Omada
Płynny Provisioning i zarządzanie z poziomu aplikacji, w sposób autonomiczny lub scentralizowany.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ER701-5G-Outdoor |
| Typ | xDSL GSM 3G/4G 5G |
| Transmisja danych | LTE UMTS (WCDMA) 5G |
| Sieć UMTS | 850 MHz 900 MHz 2100 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz (5) 1800 MHz (3) 900 MHz (8) 800 MHz (20) 2300 MHz (40) 2500 MHz (7) 700 MHz (28) 1500 MHz 3500 MHz 3700 MHz 2100 MHz (1) 2600 MHz (38) |
| Max. prędkość pobierania | 7.01 Gb/s |
| Max. prędkość wysyłania | 1.25 Gb/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11n 802.11b 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 10 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port PoE 2 x Slot karty SIM |
| Karta SIM | Nano |
| Zasilanie |
|
| Oprogramowanie |
Aplikacja Omada |
| Certyfikaty |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT Windows 2000 Windows 8.1 Windows Vista Windows XP Windows 98 SE Mac OS Linux Windows 8 Windows 7 Windows 10 Windows 11 Unix Novell NetWare |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
183 x 110 x 36 mm |
| Oznaczenia | |
DPI:
Kontrola dostępu:
Filtrowanie:
Ochrona przed atakami ARP:
Ochrona przed atakami sieciowymi: