TOP E SHOP FOTEL OBROTOWY GAMINGOWY KRZESŁO REMUS CZARNY
Symbol: REMUS CZA
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 451.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: REMUS CZA
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 451.00
| Specyfikacja | |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Podłokietnik | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Materiał ramy | Polipropylen (PP) |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Materiał oparcia | Sztuczna skóra |
| Materiał siedziska | Sztuczna skóra |
| Wysokość siedziska (maks.) | 54 cm |
| Głębokość produktu | 620 mm |
| Szerokość siedziska | 40 cm |
| Wysokość (max.) | 125 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18 kg |
| Wysokość produktu | 1150 mm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 44 cm |
| Szerokość produktu | 660 mm |
| Szerokość | 650mm |
| Długość | 830mm |
| Wysokość | 270mm |
• Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków.
• Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury.
• Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.