TOP E SHOP FOTEL OBROTOWY GAMINGOWY KRZESŁO DRIFT CZARNY
Symbol: DRIFT CZA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 437.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DRIFT CZA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 437.00
| Specyfikacja | |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Głębokość (max.) | 67 cm |
| Podłokietnik | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Szerokość siedziska | 52 cm |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Materiał oparcia | Sztuczna skóra |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Szerokość | 795mm |
| Długość | 310mm |
| Wysokość | 605mm |
• Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków.
• Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.
• Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury.