THRUSTMASTER Thrustmaster T128 Shifter Pack, Kierownica + Pedały, PC, Xbox, Przycisk hamulca ręcznego, Przycisk View, Przycisk ustawień, Przy
Symbol: 457276
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1132.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 457276
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1132.00
| Specyfikacja | |
| Prąd wyjściowy | 2,6 A |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,1 kg |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Liczba przycisków | 13 |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One S |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series S |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One X |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series X |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk hamulca ręcznego |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przyciski kierunkowe |
| Klawisze funkcyjne do gier | View button |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk menu |
| Klawisze funkcyjne do gier | Setting button |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk udostępniania |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Kąt obrotu kierownicy | 900° |
| Rodzaj urządzenia | Kierownica + pedały + dźwignia zmiany biegów |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 270mm |