THRUSTMASTER Thrustmaster Sol-R 5 Base Czarny USB Analogowa/Cyfrowa PC
Symbol: 548491
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 669.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 548491
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 669.00
| Specyfikacja | |
| Głębokość produktu | 196 mm |
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Szerokość produktu | 196 mm |
| Waga produktu | 960 g |
| Przewody | USB Type-C |
| Podstawa w zestawie | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Liczba osi | 2 |
| Rodzaj urządzenia | Joystick base |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 255mm |