THRUSTMASTER Joystick Thrustmaster TCA Officer Pack Airbus Edition
Symbol: 2960842
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 954.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2960842
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 954.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 530 g |
| Waga urządzenia 2 | 920 g |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Głębokość urządzenia 2 | 22,5 cm |
| Szerokość urządzenia 2 | 19,5 cm |
| Wysokość urządzenia 2 | 19,5 cm |
| Głębokość produktu | 145 mm |
| Szerokość produktu | 255 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,47 kg |
| Wysokość opakowania | 251 mm |
| Głębokość opakowania | 386 mm |
| Szerokość opakowania | 212 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| Liczba przycisków | 16 |
| Czujnik Halla | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Flight Sim |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Gałki | Tak |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Liczba joysticków | 1 |
| Szerokość | 212mm |
| Długość | 386mm |
| Wysokość | 251mm |