THRUSTMASTER Joystick Thrustmaster SimZadanie Farmstick
Symbol: 514546
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 610.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 514546
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 610.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Typ produktu | Drążek do maszyn rolniczych |
| Czujnik Halla | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługiwane produkty | Thrustmaster T128, Thrustmaster T248 |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 858 g |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 265mm |