TELTONIKA Router RUTM52 Dual 5G
Symbol: RUTM52100000
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 4735.00
Symbol: RUTM52100000
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 4735.00
RUTM52 to przyszłościowy router 5G zaprojektowany do zastosowań krytycznych, wyposażony w dwa modemy 5G, funkcję multi-WAN oraz awaryjne przełączanie na 4G LTE Cat 20. Dzięki dwóm slotom na karty SIM, obsłudze eSIM oraz kompatybilności z architekturami SA i NSA 5G, zapewnia szybkie i nieprzerwane połączenie zarówno dziś, jak i w przyszłości. Funkcje równoważenia obciążenia, Wi-Fi 5 i pięć portów Gigabit Ethernet zwiększają wydajność, a system RutOS z protokołami przemysłowymi oraz różnorodnymi VPN-ami sprawia, że jest wszechstronny w złożonych konfiguracjach. Kompatybilny z RMS, RUTM52 to idealne rozwiązanie do bezpiecznego i efektywnego zarządzania zdalnego.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
RUTM52 |
| Typ | 5G |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć LTE | 2100 MHz (1) 2300 MHz (40) 2500 MHz (7) 700 MHz (28) 800 MHz (20) 1800 MHz (3) 850 MHz (5) 900 MHz (8) 1500 MHz 2600 MHz (38) 3400 MHz (42) 3600 MHz (43) |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11v 802.11k 802.11s 802.11r 802.11n 802.11ac 802.11b 802.11g IPv4 IPv6 |
| Pasmo | Nie dotyczy 6 GHz |
| Liczba anten | 8-złączy na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
WEB UI
FOTA (Firmware Over-The-Air)
SSH
SMS
Połączenia głosowe (Call)
TR-069
MQTT
SNMP (Simple Network Management Protocol)
JSON-RPC
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Porty we/wy | 5 x 10/100/1000 Mbit/s 2 x Slot karty SIM |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie |
Złącze
Zakres napięcia wejściowego
Pobór mocy
|
| Oprogramowanie |
RutOS (system operacyjny Linux oparty na OpenWrt) |
| Certyfikaty |
CE, UKCA, RCM, FCC, IC, EAC, UCRF, WEE |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 560 g |
| Wymiary |
132 x 44.2 x 95.1 mm |
| Video | |
| Oznaczenia | |
Autoryzacja
Zapora sieciowa (Firewall)
Zapobieganie atakom
VLAN
Filtr WWW
Kontrola dostępu