SteelSeries Steelseries ARCTIS NOVA 1X Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Gaming Czarny, Zielony
Symbol: 61616
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 351.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 61616
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 351.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 236 g |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Mikrofon dwukierunkowy |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 1% |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 22000 Hz |
| Impedancja | 36 Ω |
| Czułość słuchawek | 93 dB |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 205mm |