Sony Sony WH-1000XM5 Bluetooth Noise Cancelling Black
Symbol: WH1000XM5B.CE7
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 986.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WH1000XM5B.CE7
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 986.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 250 g |
| Diody LED | Status |
| Diody LED | Ładowanie |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Regulacja głośności | Dotyk |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Czujnik położenia | Tak |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Głos HD | Tak |
| Wysokość opakowania | 73 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 780 g |
| Szerokość opakowania | 213 mm |
| Głębokość opakowania | 245 mm |
| Przewody | USB |
| Walizka | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Ilość | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Profile Bluetooth | AAC |
| Profile Bluetooth | LDAC |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 40 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas ładowania | 3,5 h |
| Czas rozmów (ANC wyłączona) | 32 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 30 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 40 h |
| Napięcie wejściowe (słuchawki) | 3,8 V |
| zas rozmów (ANC włączona) | 24 h |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8517620000 |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Mikrofon MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) | Tak |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Średnica głośnika | 3 cm |
| Pasmo przenoszenia | 4 - 40000 Hz |
| Impedancja | 48 Ω |
| Czułość słuchawek | 102 dB |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Szerokość | 219mm |
| Długość | 259mm |
| Wysokość | 78mm |
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.