Skullcandy Słuchawki bezprzewodowe nauszne SKULLCANDY Crusher 3.0 S6CRW-K591 Czarne
Symbol: S6CRW-K591
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 306.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S6CRW-K591
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 306.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 171,4 mm |
| Wysokość produktu | 177,8 mm |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Regulacja głośności | Cyfrowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Walizka | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Czas odtwarzania muzyki | 40 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Akumulatorek | Tak |
| Czas gotowości | 40 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Typ interfejsu | Bluetooth |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Liczba przycisków | 3 |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 87mm |
| Wysokość | 215mm |