Skullcandy Słuchawki Skullcandy Crusher ANC2 Wireless True Black
Symbol: S6CAW-R740
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 710.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S6CAW-R740
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 710.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 332 g |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Odłączany przewód | Tak |
| Typ kontroli | Przycisk, obrotowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Diody LED | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | USB Type-C |
| Walizka | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 50 h |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Technologia redukcji szumów | ANC |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Impedancja | 32 Ω |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 3% |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 95 ± 3 dB |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 215mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.