Skullcandy Słuchawki Skullcandy Crusher 540 Active Over-Ear Black Coal
Symbol: S6EVW-T992
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 608.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S6EVW-T992
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 608.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 312 g |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Odłączany przewód | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Czas szybkiego ładowania | 10 min |
| Czas odtwarzania muzyki | 40 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Budowa słuchawek | Nauszne |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 95 - 100 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 144mm |