Skullcandy Skullcandy Icon ANC Zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Połączenia/muzyka USB Type-C Bluetooth Biały
Symbol: S5IOW-S951
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 157.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S5IOW-S951
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 157.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga produktu | 225 g |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Kolor produktu | Biały |
| Przewody | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 60 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 50 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 1% |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 97,5 dB |
| Szerokość | 83mm |
| Długość | 201mm |
| Wysokość | 170mm |