Silicon Power SSD Silicon Power XS75 4TB M.2 Gen4 NVMe 7000/6500 MB/s with Heatsink (SP04KGBP44XS75S5)
Symbol: SP04KGBP44XS75S5
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 2258.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SP04KGBP44XS75S5
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 2258.00
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci SSD | 4 TB |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| NVMe | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7000 MB/s |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Prędkość zapisu nośnika | 6500 MB/s |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Wysokość produktu | 10,8 mm |
| Szerokość produktu | 24,6 mm |
| Waga produktu | 33 g |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Napięcie operacyjne | 3.3 V |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szerokość | 126mm |
| Długość | 86mm |
| Wysokość | 18mm |
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District
112 Taipei City
Taiwan
service@silicon-power.com