Silicon Power Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Armor A30 (1TB; 2.5"; USB 3.2; 5400 obr/min; Black; SP010TBPHDA30S3A)
Symbol: SP010TBPHDA30S3A
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 450.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SP010TBPHDA30S3A
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 450.00
| Specyfikacja | |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Głębokość produktu | 87,5 mm |
| Szerokość produktu | 134 mm |
| Wysokość produktu | 18,6 mm |
| Waga produktu | 205 g |
| Przewody | USB |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 115mm |
• Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać.
• Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią.
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District
112 Taipei City
Taiwan
service@silicon-power.com