Adata Dysk twardy Durable HD700 Pro 1TB USB3.2 niebieski
Symbol: AHD700P-1TU31-CBL
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 400.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AHD700P-1TU31-CBL
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 400.00
Dysk twardy Durable HD700 Pro 1TB USB3.2 niebieski
Zewnętrzny dysk twardy HD700 Pro to lekkie, a zarazem wytrzymałe rozwiązanie do przechowywania danych, zaprojektowane tak, aby wytrzymać upadki z wysokości do 1,22 metra oraz posiadające klasę odporności IP54 na wodę i kurz. Oferując pojemność do 2 TB, stanowi idealne mobilne centrum danych dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu oraz profesjonalistów pracujących w ruchu, zapewniając niezawodne wsparcie kopii zapasowych w każdym miejscu i czasie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
HD700 Pro |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 22 mm |
| Szerokość | 90.5 mm |
| Głębokość | 127.3 mm |
| Waga | 210 g |
| Oznaczenia | |
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com