Shuttle Shuttle PE120 adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna 120 W Czarny
Symbol: PE120
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 279.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PE120
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 279.00
| Specyfikacja | |
| Typ portu AC | C5 |
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Prąd wyjściowy | 6,32 A |
| Moc rzeczywista | 120 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Wydajność | 89% |
| Przeznaczenie | PC |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Wysokość produktu | 36 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | CCC |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044083 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 260mm |