Seagate HDD Seagate Skyhawk AI 16TB SATA ST16000VE005
Symbol: ST16000VE005
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2758.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST16000VE005
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2758.00
| Specyfikacja | |
| Liczba kanałów AI | 32 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Model | HDD |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Pojemność HDD | 16 TB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Wielkość pamięci podręcznej | 512 MB |
| Przeznaczenie | Monitoring |
| Interfejs | SATA III |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 229 MiB/s |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Pobór mocy (bezczynny) | 1,2 W |
| Pobór mocy | 6,7 W |
| Początkowe natężenie prądu | 2 A |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,2 W |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
| Pobór mocy (max) | 8,2 W |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Waga produktu | 695 g |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Maksymalna ilość obsługiwanych kamer | 64 |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 150mm |
• Nie otwierać ani nie rozmontowywać.
• Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci.
• Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń.
Seagate Technology Holdings PLC
38/39 Fitzwilliam Square
D02NX5 Dublin
Ireland
discsupport@seagate.com