Seagate Dysk zewnętrzny HDD Seagate Expansion (1TB; 2.5"; USB 3.2 Gen 1; STKM1000400)
Symbol: STKM1000400
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 371.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: STKM1000400
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 371.00
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Waga produktu | 159 g |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 35mm |
Seagate Technology Holdings PLC
38/39 Fitzwilliam Square
D02NX5 Dublin
Ireland
discsupport@seagate.com