Seagate Dysk zewnętrzny Expansion 4TB 3,5 STKP4000400 czarny
Symbol: STKP4000400
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 811.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: STKP4000400
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 811.00
Dysk zewnętrzny Expansion 4TB 3,5 STKP4000400 czarny
Dysk Seagate Expansion do komputerów stacjonarnych zapewnia dodatkową pamięć masową dla Twojej stale rosnącej kolekcji plików. Błyskawicznie dodaj miejsce na więcej plików, skonsoliduj wszystkie swoje pliki w jednej lokalizacji lub zwolnij miejsce na swoim wewnętrznym dysku komputera, aby poprawić jego wydajność.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Expansion |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 178.75 mm |
| Szerokość | 125 mm |
| Głębokość | 41.9 mm |
| Waga | 1.176 kg |
| Oznaczenia | |
Seagate Technology Holdings PLC
38/39 Fitzwilliam Square
D02NX5 Dublin
Ireland
discsupport@seagate.com