Seagate Dysk zewnętrzny Expansion 1TB 2,5 STKM1000400 czarny
Symbol: STKM1000400
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 515.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: STKM1000400
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 515.00
Dysk zewnętrzny Expansion 1TB 2,5 STKM1000400 czarny
Przenośny dysk Seagate Expansion jest kompaktowy i idealny do życia w biegu. Natychmiast dodaj więcej miejsca do przechowywania na komputerze PC lub Mac i podczas podróży miej duże pliki przy sobie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Expansion |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 115.3 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Głębokość | 12.6 mm |
| Waga | 159 g |
| Oznaczenia | |
Seagate Technology Holdings PLC
38/39 Fitzwilliam Square
D02NX5 Dublin
Ireland
discsupport@seagate.com