Seagate Dysk twardy HDD Seagate Barracuda 20TB 3,5" SATA ST20000DM001
Symbol: ST20000DM001
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1988.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST20000DM001
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1988.00
| Specyfikacja | |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Pojemność HDD | 20 TB |
| Przeznaczenie | PC |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Interfejs | SATA |
| Wielkość pamięci podręcznej | 512 MB |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 190 MiB/s |
| Model | HDD |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Początkowe natężenie prądu | 2 A |
| Pobór mocy | 8,9 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 6,7 W |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Waga produktu | 695 g |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 60 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| W zestawie adapter dysku | Nie |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szerokość | 148mm |
| Długość | 103mm |
| Wysokość | 28mm |
Seagate Technology Holdings PLC
38/39 Fitzwilliam Square
D02NX5 Dublin
Ireland
discsupport@seagate.com