Seagate Dysk Basic 1TB 2,5 STJL1000400 Grey
Symbol: STJL1000400
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 421.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: STJL1000400
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 421.00
Dysk Seagate Basic zapewnia proste tworzenie kopii zapasowych za pomocą funkcji przeciągania i upuszczania plików w lekkiej, kompaktowej konstrukcji. Efekt? Dostarcza Twojemu komputerowi do 5 TB dodatkowej pamięci masowej w przenośnym dysku twardym, który idealnie sprawdza się w podróży.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Basic |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 117 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Głębokość | 14.8 mm |
| Waga | 0.17 g |
| Oznaczenia | |
Seagate Technology Holdings PLC
38/39 Fitzwilliam Square
D02NX5 Dublin
Ireland
discsupport@seagate.com