Samsung Dysk SSD PCIE G5 M.2 NVME 8TB/9100 PRO MZ-VAP8T0BW SAMSUNG
Symbol: MZ-VAP8T0BW
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 7244.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MZ-VAP8T0BW
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 7244.00
| Specyfikacja | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 14800 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 13400 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| NVMe wersja | 2.0 |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Obsługa DevSlp (uśpienia urządzenia) | Tak |
| Losowy odczyt (4KB) | 2200000 IOPS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Przeznaczenie | PC/konsola do gier |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| NVMe | Tak |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Pojemność pamięci SSD | 8 TB |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Typ pamięci | V-NAND TLC |
| Losowy zapis (4KB) | 2600000 IOPS |
| Zużycie energii DevSlp (uśpienia urządzenia) | 8,6 mW |
| Pobór mocy (zapis) | 8,8 W |
| Napięcie pracy | 3,3 V |
| Pobór mocy (odczyt) | 10,5 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,009 W |
| Głębokość produktu | 3,88 mm |
| Szerokość produktu | 80,2 mm |
| Wysokość produktu | 80,2 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Szerokość | 98mm |
| Długość | 23mm |
| Wysokość | 144mm |
SAMSUNG
PO Box 12987
D01F5P Dublin
Ireland
www.samsung.com/support