Lenovo Lenovo 4XB7A90875 urządzenie SSD 1,92 TB 2.5" SATA III V-NAND TLC
Symbol: 1761361
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 6557.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1761361
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 6557.00
| Specyfikacja | |
| Interfejs | SATA III |
| UBER | < 1 per 10^17 bits read |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Funkcja H/W PLP | Tak |
| NVMe | Nie |
| Liczba zapisów na dysku dziennie (DWPD) | 1 |
| Losowy odczyt (4KB) | 82000 IOPS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Typ pamięci | V-NAND TLC |
| Losowy zapis (4KB) | 28000 IOPS |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 1,92 TB |
| Certyfikaty | UL TUV FCC CE Mark C-Tick Mark BSMI (Taiwan) KCC (Korea EMI) |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 1500 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 20 G |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Maksymalna wysokość eksploatacji | 3050 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 175mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus