Ricoh Ricoh Toner SP C360 HC 408187 Yellow
Symbol: Ricoh 408187
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 379.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Ricoh 408187
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 379.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 5000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność | Ricoh: SP C360DNw, SP C360SNw, SP C360SFNw |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 125mm |