Ricoh Ricoh Toner MP C406 842098 Yellow
Symbol: Ricoh 842098
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 309.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Ricoh 842098
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 309.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność | Ricoh: MP C307SP, MP C307SPF |
| Szerokość | 480mm |
| Długość | 76mm |
| Wysokość | 72mm |