Ricoh Ricoh Toner MP C3501 842044 Yellow
Symbol: Ricoh 842044
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 423.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Ricoh 842044
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 423.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 16000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność | - Ricoh Aficio MP C 2800 - Ricoh Aficio MP C 2800 AD - Ricoh Aficio MP C 2800 Series - Ricoh Aficio MP C 2800 spf - Ricoh Aficio MP C 3001 - Ricoh Aficio MP C 3300 - Ricoh Aficio MP C 3300 AD - Ricoh Aficio MP C 3300 Series - Ricoh Aficio MP C 3300 spf - Ricoh Aficio MP C 3501 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 575mm |
| Wysokość | 90mm |