Ricoh Ricoh Toner 842018 MPC 3002 Magenta
Symbol: Ricoh 842018
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 246.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Ricoh 842018
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 246.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 18000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Kompatybilność | Ricoh Aficio: MP C3502AD, MP C3002, MP C3502, MP C3002AD |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 590mm |