Ricoh Ricoh 842656 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 19414511000
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 195.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 19414511000
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 195.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 16000 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kompatybilność | IM C320F |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |