Ricoh Ricoh 842098 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: Ricoh 842098
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 309.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Ricoh 842098
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 309.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | C306/C406 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 480mm |
| Długość | 76mm |
| Wysokość | 72mm |