Ricoh Ricoh 408518 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 444713
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 234.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 444713
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 234.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1600 stron(y) |
| Kod OEM | 60L68A |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | IJM C180F |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |