Ricoh Ricoh 408185 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Niebieski
Symbol: Ricoh 408185
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 380.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Ricoh 408185
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 380.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Niebieski |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 5000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Kompatybilność | SPC360/361 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk LED |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 130mm |