Rebeltec Mysz dla graczy NEON kabel 1,8m
Symbol: RBLMYS00054
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 26.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLMYS00054
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 26.00
Mysz optyczna dla graczy:
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 82 g |
| Oznaczenia | |
Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k.
ul. Rot. W. Pileckiego 130A/8
02-781 Warszawa
Poland
m.olszewski@rebeltec.eu