Rebeltec Głośnik Bluetooth FM/USB PowerCUBE 500
Symbol: RBLGLO00052
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 291.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLGLO00052
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 291.00
REBELTEC PowerCUBE 500 - Głośnik bluetooth o potężnej mocy i niezrównanej jakości dźwięku.
Poznaj REBELTEC PowerCUBE 500 głośnik bluetooth, który zmieni Twoje doświadczenie w słuchaniu muzyki. Zaskakuje nie tylko swoją nowoczesną funkcjonalnością, ale również wyjątkowym designem w kształcie sześcianu. Pasuje do każdego wnętrza, jest praktyczny w podróży. Ciesz się mocnym dźwiękiem, niezrównanym basem i pełnym brzmieniem, które wypełni każde pomieszczenie i plener.
Kluczowe cechy:
REBELTEC PowerCUBE 500 to głośnik, który dostosuje się do Twojego stylu życia. Oferuje nie tylko świetną jakość dźwięku, ale także funkcje, które spełnią oczekiwania każdego fana muzyki, od imprez po spokojne wieczory. Wybierz moc, jakość i styl wybierz REBELTEC PowerCUBE 500.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 60 W |
| Moc subwoofera | 45 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microSD 1 x USB 1 x USB (Type C) 6,3 mm jack AUX |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 3 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 h |
| Wymiary |
302 x 264 x 255 mm |
| Waga | 3790 g |
| Oznaczenia | |
Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k.
ul. Rot. W. Pileckiego 130A/8
02-781 Warszawa
Poland
m.olszewski@rebeltec.eu