RAZER Zestaw słuchawkowy Razer Barracuda X Chroma Biały
Symbol: RZ04-05220200-R3M1
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 446.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RZ04-05220200-R3M1
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 446.00
| Specyfikacja | |
| Poduszka pałąka na głowę | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Waga produktu | 285 g |
| Zastosowanie | Gaming |
| Przyciski operacyjne | Ścieżka |
| Przyciski operacyjne | Track <</td> |
| Przyciski operacyjne | Odtwarzaj/Pauza |
| Przyciski operacyjne | Multi-przycisk |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Odbieranie / kończenie połączeń |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski, Dźwignia, Obrotowy |
| Virtual surround | Tak |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Technologia Virtual Surround | Virtual 7.1 surround sound |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Ilość | 1 |
| Nauszniki | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Type-C |
| Materiał wkładek dousznych | Pianka |
| Łączność radiowa | Tak |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Złącza 2x 3,5 mm | Nie |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 70 h |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy/Kardioid |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Typ sterownika | TriForce |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Rodzaj redukcji hałasu | Pasywne |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 211mm |