RAZER Wielowarstwowa tkanina Razer/stal Fotel do gier Iskur V2 X Jasnoszary
Symbol: 46048692
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 1148.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 46048692
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 1148.00
| Specyfikacja | |
| Oddychający materiał | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 136 kg |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Kolor oparcia | Szary |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Typ produktu | Fotel dla gracza |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 2D |
| Pokrywa | Tkanina |
| Materiał ramy | Stal |
| Kolor ramy | Czarny |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 200 cm |
| Podłokietnik | Tak |
| Kolor siedziska | Szary |
| Minimalna wysokość użytkownika | 160 cm |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Materiał podstawy | Stal |
| Średnica koła | 5 cm |
| Koła transportowe | Tak |
| Typ mechanizmu | Mechanizm motylkowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Instrukcje składania | Tak |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Szerokość | 900mm |
| Długość | 690mm |
| Wysokość | 330mm |