RAZER Razer BlackShark V3 X HyperSpeed Zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Gaming USB Typu-A Bluetooth Biały
Symbol: 100603250
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 458.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100603250
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 458.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga produktu | 270 g |
| Technologia Virtual Surround | THX Spatial Audio |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Segment rynku | Konsument |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Przyciski operacyjne | ANC control |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Virtual surround | Tak |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Obsługiwane produkty | PS5™, PS4™, PC, Mac, Smartphones, tablets, and handheld gaming devices with Bluetooth audio capability or USB-A port |
| Materiał wkładek dousznych | Pianka |
| Ilość | 1 |
| Nauszniki | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 12 - 28000 GHz |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Mikrofon | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Połączenie USB | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 60 - 16000 Hz |
| Czułość mikrofonu | 42 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Tłumienie hałasu | Nie |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Typ sterownika | TriForce |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 106 dB |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Żywotność baterii | 4200 min |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 116mm |