RAZER Razer BLACKSHARK V2 HYPERSPEED Zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Gaming USB Typu-A Bluetooth Czarny
Symbol: RZ04-04960100-R3M1
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 444.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RZ04-04960100-R3M1
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 444.00
| Specyfikacja | |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 280 g |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Stosunek sygnału do szumu | 60 dB |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość opakowania | 218 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 688 g |
| Wysokość opakowania | 238 mm |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Reakcja częstotliwościowa (tryb muzyczny) | 12 - 28000 Hz |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Ilość przetworników | 1 |
| Typ sterownika | TriForce |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Żywotność baterii | 4200 min |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 118mm |
| Wysokość | 222mm |
• Unikać kontaktu z wodą.
• Nie używać podczas ładowania.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.