RAIDSONIC Raidon iR2022 13,3 cm (5.25") Taca napędu pamięci masowej Czarny
Symbol: IR2022
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 1142.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IR2022
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 1142.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Usługa RAID | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Interfejs HDD | SATA III |
| Interfejs HDD | SATA II |
| Interfejs HDD | SATA |
| Model | Taca napędu pamięci masowej |
| Interfejs pamięci SSD | SATA III |
| Interfejs pamięci SSD | SATA II |
| Interfejs pamięci SSD | SATA |
| Liczba obsługiwanych HDD | 2 |
| Średnica czaszy wentylatora | 4 cm |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Zamek | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Rozmiar | 13,3 cm (5.25") |
| Waga produktu | 595 g |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 145 mm |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 47 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,08 kg |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | SATA |
| Liczba kluczy w zestawie | 2 szt. |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84718000 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |