RAIDSONIC RaidSonic ICY BOX IB-DK4040-CPD - stacja dokująca
Symbol: IB-DK4040-CPD
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 220.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IB-DK4040-CPD
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 220.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Obsługa UASP | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalna rozdzielczość analogowa | 1920 x 1200 px |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 25 mm |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 176 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Mikrofon | Nie |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Długość kabla | 0,2 m |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84718000 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 460 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,7 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 330 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Szerokość | 101mm |
| Długość | 32mm |
| Wysokość | 223mm |