RAIDSONIC ICY BOX IB-2924MSCL-C31 USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 1) Type-C Czarny
Symbol: 37813228
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 340.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 37813228
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 340.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Aluminium |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługa UASP | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Funkcja duplikacji mediów | Tak |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Szerokość produktu | 143 mm |
| Głębokość produktu | 800 mm |
| Wysokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 625 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 237 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Zestaw układów | JMS581 |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84718000 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | M.2 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 3 |
| Interfejs napędów pamięci masowej | M.2, SATA |
| Typ nośników pamięci | HDD |
| Typ nośników pamięci | SSD |
| Szerokość | 247mm |
| Długość | 118mm |
| Wysokość | 67mm |