Qoltec Zasilacz sieciowy Qoltec 51735 do notebooka HP (19,5 V; 7,7 A; 150W; 4.5 mm x 3 mm)
Symbol: 51735
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 114.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 51735
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 114.00
| Specyfikacja | |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Prąd wyjściowy | 7,7 A |
| Moc rzeczywista | 150 W |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 245mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 132mm |
ntec sp. z o.o.
Chorzowska 44B
44-100 Gliwice
Poland
502438598
wk@ntec.pl