Qoltec Zasilacz awaryjny UPS do RACK | 2kVA | 2000W | Power Factor 1.0| LCD | On-line
Symbol: 52286
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1529.00
Symbol: 52286
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1529.00
Postaw na bezpieczną i czystą energię
Zasilacz UPS RACK 2kVA 2000W marki Qoltec to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie ciągłość działania i bezpieczeństwo swojej infrastruktury IT. Ten nowoczesny UPS typu On-line zapewnia nieprzerwane źródło zasilania, eliminując ryzyko utraty danych i awarii sprzętu spowodowanych zanikami energii lub spadkami napięcia. Dzięki niemu możesz mieć pewność, że Twoje serwery i urządzenia pracują nieprzerwanie, zapewniając stabilność pracy i bezpieczeństwo przechowywanych informacji.
Odkryj doskonałość w pracy z nowym zasilaczem UPS RACK 2kVA marki Qoltec
Zasilacz UPS RACK 2kVA marki Qoltec wyróżnia:
Czysty sinus - najwyższa jakość i bezpieczeństwo zasilania twoich urządzeń
Zasilacze UPS RACK marki Qoltec to stabilna pozbawiona zakłóceń czysta energia o sinusoidalnym kształcie. To pełna ochrona twoich urządzeń, dzięki podwójnej konwersji, która najpierw przekształca prąd przemienny zasilania sieciowego na prąd stały, a następnie na prąd przemienny, co zapewnia najwyższy poziom jakości zasilania i zabezpiecza przez potencjalnymi zakłóceniami w sieci takimi jak spadki napięcia, zaniki energii, przepięcia i awarie.
Twój niezawodny partner w zachowaniu ciągłości pracy urządzeń
Zasilacz UPS typu Online dysponuje napięciem, które jest na bieżąco przetwarzane, w przypadku wystąpienia niespodziewanego spadku napięcia w sieci. Zasilacz podtrzymuje pracę podłączonego urządzenia, dzięki wbudowanym akumulatorom, które są na bieżąco ładowane. Zatem zasilanie z sieci jest potrzebne tylko i wyłącznie do ładowania akumulatorów. Urządzenia na stałe podłączone do zasilacza otrzymują zawsze czystą energię, bez zakłóceń pobieraną z akumulatora, dlatego wartość napięcia wyjściowego zasilacza UPS online będzie zawsze stała, niezależnie od wartości napięcia wejściowego. Czas podtrzymania pracy urządzeń to od kilku do kilkunastu minut co umożliwia zapisanie danych i bezpieczne wyłączenie sprzętu, minimalizując ryzyko utraty danych i uszkodzenia urządzeń.
Zarządzaj swoim zasilaniem z łatwością dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD
Dzięki zintegrowanemu wyświetlaczowi LCD zarządzanie urządzeniem staje się intuicyjne i wygodne. Na ekranie otrzymujesz aktualne informacje dotyczące statusu pracy oraz kluczowych parametrów zasilacza. To gwarantuje, że będziesz na bieżąco z działaniem urządzenia, co umożliwia szybką reakcję na ewentualne problemy oraz optymalne dostosowanie pracy do potrzeb. Praca z zasilaczem staje się łatwa, szybka i niezawodna, co pozwala skoncentrować się na głównych zadaniach bez obaw o stabilność zasilania.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc czynna | 2000 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (120V) |
| Liczba akumulatorów | 4 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe (SCP) Przed zbyt niskim napięciem (UVP) Przeciwprzepięciowe (OVP) Przeciwprzeciążeniowe (OPP) |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB Serwisowe 1 x RS-232 (COM) 1 x EPO |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
525 x 438 x 88 mm |
| Waga | 16 kg |
| Oznaczenia | |
ntec sp. z o.o.
Chorzowska 44B
44-100 Gliwice
Poland
502438598
wk@ntec.pl